Facebook Pixel

Паркування в Києві знову стало безкоштовним — чому

Паркування в Києві стало безкоштовним — чому

Паркування в Києві стало безкоштовним — чому

У Києві тимчасово призупинено оплату паркування на майданчиках КП «Київтранспарксервіс» через юридичні процедури з оновлення договорів. Про це повідомив голова Київського територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

Quote«Апеляційний адміністративний суд підтвердив, що розпорядження Київської міської військової адміністрації від 07.11.2022 № 735 про встановлення тарифів 35 грн за годину у першій зоні (25 та 5 грн – у другій та третій відповідно) КП «Київтранспарксервіс» на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються КП, є незаконне. Рішення суду вступило в законну силу», – повідомив він.

Хмельницький нагадав, що 13 жовтня 2023 року тимчасова адміністративна колегія АМКУ встановила, що ціни на паркування в Києві знову завищені. Штраф за два повторних порушення «Київтранспарксервіс» конкурентного законодавства 6,6 млн грн .

Колегія визнала, що КП «Київтранспарксервіс» скористалося своїм монопольним становищем для формування вартості паркування.

Тим часом додаток «Київ цифровий» інформує, що інспектори не накладатимуть штрафи за несплату паркування, проте штрафи за порушення правил дорожнього руху діють, як і раніше.

Паркування в Києві стало безкоштовним — чому

Паркування в Києві стало безкоштовним — чому


У разі, якщо шахраї вимагатимуть оплату на комунальних паркінгах, радять звертатися до поліції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉