Facebook Pixel

У червні рф знищила дві нафтобази ОККО

У червні внаслідок нападів військових сил російської федерації група компаній ОККО втратила дві нафтобази. Попередні збитки оцінюються приблизно в $8,5 мільйона доларів.

Про це повідомила Ярослава Полякова, керівниця департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО.

За даними компанії, у червні сталися вибухи та пожежі, внаслідок яких було знищено дві нафтобази. На щастя, постраждалих немає, проте зруйновано резервуари з паливом, інфраструктуру об'єктів та адміністративні приміщення. Попередні збитки склали 8,5 мільйона доларів. У зв'язку з цим ухвалено рішення перейти до роботи без накопичення палива на нафтобазі, використовуючи постачання «з коліс».

Ярослава Полякова зазначила, що завдяки власному автопарку компанії можна організувати постачання таким чином, щоб клієнти не відчули перебоїв.

ОККО також розглядає можливість оренди терміналів у сусідніх з Україною країнах.

Quote«У період з 2022 по 2024 рік було знищено або отримали значні пошкодження кілька нафтобаз та автозаправних станцій нашої компанії. На даний момент загальна шкода для групи компаній становить 70 мільйонів доларів», — повідомила керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО.
Подякувати 🎉