Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Білий дім потролив кремль. На колекційній монеті зобразили острів Зміїний та затонулий «рускій воєнний корабль»

На монеті з одного боку зображено Зміїний, на іншому — момент затоплення російського крейсера «москва» неподалік острова. Фото: whitehousegiftshop

На монеті з одного боку зображено Зміїний, на іншому — момент затоплення російського крейсера «москва» неподалік острова. Фото: whitehousegiftshop

У Білому домі випустили колекційну монету, присвячену українському спротиву російським окупантам на острові Зміїний.

На монеті номіналом $100 зображені флагманський крейсер «москва», що, як відомо, був підбитий біля острова, з іншого боку — скелі Зміїного.

30 червня Збройні сили України звільненили острів від російських окупантів і встановили український прапор.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як повідомив сайт сувенірного магазину, монета так і називається – «Острів Зміїний». Монета стане вже дев'ятою в серії «історичні моменти» та 34-ю в колекції «історичні моменти американського президентства».

Quote«Острів Зміїний був обстріляний 24 лютого 2022 року, у перший день повномасштабного російського вторгнення в Україну. Напад на острів, розташований у Чорному морі, а також відомий як Зміїний, набув широкого розголосу, коли на заклик з російського крейсера «москва», що наказує українським солдатам здаватися, відповіли «російський військовий корабель, іди ***!». Відповідь стала вірусною, оскільки багато хто вважав, що солдати були вбиті в бою», — сказано в історичній довідці про Зміїний на сайті крамниці.

Де придбати монету «Острів Зміїний»

Колекційна монета коштує 100 доларів, але її доставка до України та усіх країн НАТО буде безкоштовною. У випадку попереднього замовлення товар доставлять до 30 вересня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

20% прибутків від продажу піде на допомогу українським жінкам та дітям, які постраждали від війни.

У Білому домі зазначили, що кожна монета матиме сертифікат з номером видання та оксамитовий презентаційний футляр з золотою президентською печаткою.

Контекст. В Україні відома марка з кораблем стала хітом ще у квітні. «Укрпошта» розпочала продажі нових марок «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» 23 травня. За кілька годин до початку продажів, вишикувалася величезна черга біля відділення.

Коментарі

Всі новини