Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Як розвідка США допомогла потопити крейсер «Москва»

Колаж The Page

Колаж The Page

Розвіддані США допомогли знищити «Москву»

Окрім розвідданих, що допомогли Україні вирахувати місцезнаходження російських генералів та знищити деяких з них, США також допомогли Києву визначити розташування крейсера «Москва» та знищити його.

Саме після цього українські війська змогли вразити крейсер двома ракетами та потопити його, пише BBC.

Західні ЗМІ після потоплення корабля назвали його втрату «особистою ганьбою» кривавого диктатора Путіна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Така інформація стала відповіддю на запит України до США. Київ просив дані щодо корабля окупантів на південь від Одеси. Штати надали їх.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Офіційно Пентагон не коментував цю ситуацію, там наполягають, що надають Україні розвіддані для захисту, а вона вже сама вирішує, що з ними робити. І про плани знищити корабель у США не знали.

Раніше The Page вже писав про те, як розвіддані американців допомагають Києву нищити кремлівських генералів. Водночас у Білому офіційно наголошують, що надають дані не з метою таких вбивств.

Крім того, у Пентагоні пояснюють, що Україна об'єднує інформацію, яку надавали США та інші країни, з власними розвідувальними даними — наприклад, прослуховуваннями тих самих вищих офіцерів по незахищеному звʼязку.

Також Києву дуже допомагає ієрархічність російської армії, через яку генерали вимушені перебувати на передовій та роздавати вказівки навіть за дрібними запитами.

Водночас наразі ті генерали дуже бояться путінських чисток, переважно звинувачують один одного та кричать на солдатів, що аж ніяк не допомагає моральному духу російської армії на Сході та Півдні України.


Контекст.

Коментарі

Всі новини