Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Bellingcat назвали смерть білоруса Шишова операцією спецслужб

Христо Грозев. Фото: скриншот

Христо Грозев. Фото: скриншот

Христо Грозев, керівник відділу розслідувань проєкту Bellingcat, вважає, що смерть білоруського опозиціонера Віталія Шишова, найімовірніше, була спецоперацією. Про це він сказав в ефірі радіостанції «Ехо Москви».

Грозев пояснив, що його слова — «це більше, ніж просто відчуття». Він додав, що вони вже кілька днів працюють з інформацією про те, що в Києві нелегально присутні співробітники ФСБ Росії, які інтегровані в середовище білоруських опозиціонерів.

Your browser doesn't support HTML5 video.

«Такі збіги наводять на роздуми», — додав Грозев.

Bellingcat зараз кидає практично всі свої ресурси на розслідування цього випадку. «Важливо діяти швидко, допоки цифрові сліди не встигли зникнути», — пояснив він.

Контекст. У Києві виявили мертвим главу Білоруського дому в Україні Віталія Шишова, який зник напередодні. Його було знайдено повішеним в одному з парків неподалік від будинку.

На місці події вилучили особисті речі Шишова та мобільний телефон. Поліція відкрила кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). У поліції підкреслили, що перевірятимуть усі версії, зокрема і вбивство, замасковане під суїцид.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини