Bellingcat відклала до осені прем'єру фільму про «вагнергейт»

Затримання «вагнеровцев» в Білорусі. Фото: скріншот

Затримання «вагнеровцев» в Білорусі. Фото: скріншот

Група журналістів-розслідувачів Bellingcat відклала прем'єру документального фільму про зрив спецоперації українських спецслужб із затримання найманців російської «ПВК Вагнера».

Появи розслідування в текстовому варіанті можна чекати в червні, відеоверсія вийде після літа 2021 року. Про це сказав керівник розслідування Христо Грозев.

Telegram Logo

Пояснюючи причину затримки виходу фільму, Грозев сказав, що виробництво ускладнили пандемія і пов'язані з нею обмеження на пересування, а також складні і тривалі процедури підтвердження достовірності даних, які Bellingcat отримує в процесі розслідування.

У грудні минулого року Грозев говорив, що результат розслідування буде представлений в двох частинах. Перша — розслідування, в якому використовують частину зібраної інформації та інтерв'ю. Ймовірно вона буде готова в лютому. Документальний фільм очікується до осені. Потім говорилося, що скорочений варіант фільму продемонструють на YouTube наприкінці березня, а повний варіант вийде в липні на стрімінговом сервісі Netflix.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. 29 липня в Білорусі влада затримала 32 бойовиків «ПВК Вагнера». Україна запросила їх видачу, через те, що деякі з них воювали на Донбасі. Мінськ же відпустив всіх у Росію.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини