Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У 2022 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» сплатив до бюджету 8,8 млрд грн податків

У 2022 «АрселорМіттал Кривий Ріг» сплатив 8,8 млрд грн податків до бюджету. Фото: ФБ АрселорМіттал Кривий Ріг

У 2022 «АрселорМіттал Кривий Ріг» сплатив 8,8 млрд грн податків до бюджету. Фото: ФБ АрселорМіттал Кривий Ріг

У 2022 році податкові платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» до бюджетів усіх рівнів склали 8,8 млрд грн. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

3,4 млрд грн компанія перерахувала до державного бюджету та 2,1 млрд грндо місцевих бюджетів. Український «АрселорМіттал» також переказав до бюджетів майже 1 млрд грн єдиного соціального внеску та 2,3 млрд грн ПДВ на імпортовані сировину та матеріали.

Максимум виплат припав на рентну плату за видобуток залізної руди - 2,8 млрд грн. Місцева громада Кривого Рогу отримала також 1,2 млрд грн земельного податку — це на 300 млн грн (на 33%) більше, як порівняти з 2021 роком.

Quote«Уже під час дії воєнного стану компанія сплатила значні суми податків наперед, щоб підтримати українську економіку, — підкреслив Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг». - Ми зберегли робочі місця для 26 тис. співробітників, хоча впродовж цього року рівень завантаження наших виробничих потужностей не перевищував 20 — 25%. Попри всі виклики, спричинені війною, енергетичною ситуацією, простоєм обладнання та окремих підрозділів, підприємство забезпечує стабільне надходження податків до державного бюджету та місцевих громад. «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається надійним партнером держави на спільному шляху до української перемоги».

Контекст. За 17 років роботи компанії «АрселорМіттал» в Україні підприємство сплатило 99,1 млрд грн податків і зборів.

У березні АМКР заплатив до бюджету України 2 245 млн грн, аби ці кошти було спрямовано на потреби військових.

Упродовж десяти місяців «АрселорМіттал» перебував під масованими ракетними ударами росіян. Востаннє, за повідомленнями медіа, атака відбулася 5 грудня. У вересні 2022 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» опинився на межі зупинення через блокаду українських портів і низькі ціни на сталь. 24 листопада АМКР зупинив виплавку сталі та виробництво прокату. Електрики бракувало навіть на 20% потужності виробництва.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» є найбільшим підприємством гірничо-металургійного комплексу України. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури й котунів, сортового прокату, кутиків тощо. Виробничі потужності комбінату розраховані на випуск понад 6 млн тонн сталі, більш як 5 млн тонн прокату та понад 5,5 млн тонн чавуну на рік. «АрселорМіттал Кривий Ріг» експортує 85% своєї готової продукції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини