Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Генпрокурор: кримінальне провадження проти «АрселорМіттал» закрито

Кримінальне провадження проти «АрселорМіттал» закрито. Фото: dengi.informator.ua

Кримінальне провадження проти «АрселорМіттал» закрито. Фото: dengi.informator.ua

Найбільше гірничо-металургійне підприємство України «АрселорМіттал Кривий Ріг» заплатило до бюджету України 2 млрд 245 млн 721 тис. грн, щоб ці кошти були спрямовані на потреби військових.

Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедиктова. За її словами, саме така сума була предметом розслідування у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків.

«Ми раді, що всі сторони порозумілися. Зараз саме час, коли в Україні потрібно навчитися у всьому знаходити спільну мову. Такого кримінального провадження більше немає», — заявила генпрокурор.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Справа проти «АрселорМіттал Кривий Ріг» щодо сплати рентних платежів з видобутку залізняку в період з 2014 по 2019 роки неповною мірою тривала з жовтня 2020 року. Підприємство оскаржило звинувачення. 4 листопада 2021 року окружний адміністративний суд підтримав його позицію та відхилив цивільний позов проти компанії, порушеної Державною податковою службою.

17 листопада минулого року Генпрокуратура та СБУ порушили кримінальне провадження проти одного з керівників підприємства. Його підозрюють у скоєнні дій, через які держбюджет зазнав збитків на суму понад 2,2 млрд грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

4 січня цього року Офіс генпрокурора за рішенням Шевченківського суду Києва заблокував кошти на рахунках «АрселорМіттал Кривий Ріг». У компанії заявили, що арешт рахунків немає підстав і не дозволяє виплачувати працівникам зарплату.

Коментарі

Всі новини