Facebook Pixel

Українські пілоти зможуть літати на F-16 за три місяці — The Associated Press

Українські пілоти зможуть літати на F-16 за три місяці — The Associated Press

Українські пілоти зможуть літати на F-16 за три місяці — The Associated Press

Перша група українських пілотів може пройти навчання на винищувачах F-16 у США до кінця року, проте виконувати бойові завдання вони зможуть пізніше. Про це заявив директор Повітряних сил Національної гвардії США генерал-лейтенант Майкл Ло, повідомляє Associated Press.

Очікується, що українські пілоти прибудуть на базу Національної гвардії «Морріс» в Тусоні, штат Арізона, до жовтня. Ці авіатори зараз проходять тестування на знання англійської мови, і залежно від цього та попереднього досвіду роботи на винищувачах вони можуть закінчити навчання в США протягом трьох місяців.

Quote«Щойно їм дадуть добро, вони негайно розпочнуть навчання»,- сказав Ло.

Щоб вкластися у жорсткі часові рамки тренувань, Тусон, швидше за все, перенесе деякі інші міжнародні зобов'язання з навчальних тренувань.

Однак, закінчивши навчання в США, українцям потрібно буде повернутися до Європи для додаткового навчання. Союзники НАТО також навчають українців технічному обслуговуванню літаків, і це також треба завершити до початку бойових місій. Наразі Ло не зміг оцінити, скільки часу знадобиться на додаткове навчання.

Ло також заявив, що Повітряні сили Національної гвардії склали тримісячний графік тренувань на основі навчання українських пілотів у Фресно, штат Каліфорнія, на F-15CS — ще одному сучасному винищувачі. За словами Ло, дев'ятимісячний термін навчання потрібен для пілотів без попереднього досвіду роботи на винищувачах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉