Facebook Pixel

Trident Acquisitions може оскаржити скасування конкурсу на розробку родовища «Дельфін»

Ілюстрація: УкрРудПром

Ілюстрація: УкрРудПром

Компанія Trident Acquisitions, яка визнана міжвідомчою комісією при Міненерговугілля переможцем конкурсу на розробку вуглеводневої шельфової ділянки «Дельфін», 16 вересня визначиться, чи буде оскаржити скасування новим урядом цього конкурсу.

Про це сказав CEO і один з акціонерів Trident Acquisitions Ілля Пономарьов агентству «Інтерфакс-Україна» в кулуарах 16-го форуму YES.

Виступаючи на енергетичній панелі форуму, Пономарьов заявив, що вважає таке рішення уряду помилкою, яка означає затримку у вивченні цієї ділянки і залученні від $500 млн до $2 млрд інвестицій. Він вважає цей шельфовий проєкт більш перспективним, аніж запропоновані нещодавно на конкурсах Держгеонадр «сухопутні» ліцензії з перспективними ресурсами, а не з підтвердженими запасами.

Контекст

  • Шельфову ділянку «Дельфін» виставлять на повторний конкурс, заявив 13 вересня секретар РНБО Олександр Данилюк. За його словами, Кабмін скасував конкурс на укладення угоди про розподіл продукції, оскільки він пройшов дуже швидко.
  • 11 вересня уряд визнав недійсною свою постанову про запуск конкурсу з розробки шельфової ділянки «Дельфін» на умовах розподілу продукції, повідомив міністр енергетики та охорони навколишнього середовища Олексій Оржель.
Telegram Logo
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини