Facebook Pixel

Toyota інвестувала $400 млн у китайського розробника безпілотників

Фото: сайт компанії

Фото: сайт компанії

Китайський стартап Pony.ai, який займається розробкою безпілотних автомобілів, під час останнього раунду фінансування залучив $462 млн, з яких $400 млн інвестувала японська автомобілебудівна корпорація Toyota. Отримані кошти підняли оцінку стартапу до понад $3 млрд.

Як повідомляє Crunchbase, це не перший випадок співпраці автогіганта зі стартапом. В Pony.ai заявили, що нові інвестиції «розширять сферу їхнього партнерства». «На додачу до спільної розробки технологій автономного кермування Pony.ai і Toyota вийдуть за рамки самого транспортного засобу, аби вивчити додаткові можливості у сфері мобільних послуг», — йдеться у заяві.

Видання зазначає, що з початку 2019 року автовиробники інвестували в стартапи в галузі автономних технологій понад $6 млрд і станом на січень 2020 року Toyota була другим за активністю інвестором.

Telegram Logo

Контекст. Pony.ai була заснована в грудні 2018 року і почала тестувати свій сервіс роботаксі PonyPilot наприкінці цього ж року в Китаї. У грудні 2019-го пілотна служба роботаксі компанії почала роботу в США. Наразі Pony.ai співпрацює також з Hyundai та китайською GAC.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини