Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Toyota і Panasonic будуть виробляти батареї для електромобілів

Компанія Toyota разом з Panasonic з квітня запустить спільне підприємство з виробництва призматичних акумуляторів для електромобілів під назвою Prime Planet Energy & Solutions.

У компанії буде працювати приблизно 5,1 тис. співробітників, з них 2,4 тис. будуть базуватися в Китаї, повідомили в Toyota.

На підприємстві будуть виробляти акумулятори не тільки для автомобілів Toyota, але і для інших автовиробників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також спільна компанія Prime Planet Energy & Solutions буде займатися розвитком акумуляторів «нового покоління».

51% акцій належатиме компанії Toyota, 49% — Panasonic.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Шведська компанія, яка виробляє автомобілі Volvo, планує потроїти продажі гібридних авто, щоб уникнути європейських штрафів, які регулюють кількість викидів вуглекислого газу.

До 2025 року компанія планує збільшити частку електромобілів в продажах до 50%. Решту 50% складуть гібридні авто.

За оцінкою PA Consulting Group, Євросоюз може оштрафувати 13 найбільших автовиробників на 14,5 млрд євро ($16,1 млрд) за перевищення допустимих норм викидів вуглекислого газу.


Panasonic вже давно виробляє літій-іонні батареї для деяких автомобілів Toyota, наприклад, для гібридного Prius. Ще в 1996 році компанії створили перше спільне підприємство Primearth EV Energy, яке виробляє нікель-металогідридні акумулятори.

На відміну від американської Tesla, яка використовує циліндричні акумулятори, Toyota віддає перевагу призматичним: вони мають велику вихідну потужність, проте циліндричні краще зберігають енергію і більше підходять для тривалих поїздок.

Коментарі

Всі новини