Facebook Pixel
IT

WhatsApp, Zoom і Viber. Топ найпопулярніших відеосервісів в Європі на карантині – інфографіка

З початку карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу, інтерес до месенджерів в Європі зріс у сім разів. Лідером у цій частині планети став WhatsApp (його обирають у 22 країнах). А ось в Україні віддають перевагу Zoom.

Такі дані представили аналітики знижкового сервісу Picodi. Вони проаналізували кількість пошукових запитів про майже два десятки месенджерів — від великих до нішевих компаній, як-то Google, Microsoft, Facebook, Rakuten, Line Corporation.

Найпопулярніші відеомесенджери Європи

Топ найбільш популярних відеосервісів в Європі на карантині. Інфографіка: Picodi

Топ найбільш популярних відеосервісів в Європі на карантині. Інфографіка: Picodi

  • WhatsApp — 22 з 49 країн. Цей мобільний застосунок посідає першу сходинку рейтингу на території від Португалії та Іспанії до Німеччини. Бум зацікавленості «зеленим месенджером» також зафіксовано в Росії та Туреччині.
  • Zoom – 14 з 49 країн. Цей відеосервіс користується великим попитом в Україні, Молдові, на півночі Європи (Великобританія, Норвегія) і в деяких країнах Балтії (Литва, Естонія).
  • Skype – 4 з 49 країн. «Ветерану» серед відеомесенджерів віддають перевагу в Польщі, Словаччині, Угорщині та Греції.
  • Viber — 4 з 49 країн. Месенджер користується найбільшою популярністю в Білорусі, Боснії і Герцеговині, Чорногорії та Сербії.
  • Microsoft Teams — 4 з 49 країн. Це найпопулярніший відеосервіс у Болгарії, Хорватії, Грузії та Ліхтенштейні.
  • Google Meet — 1 з 49 країн. Відеосервісу американського техногіганта віддають перевагу тільки жителі Данії.

Рейтинг заснований на порівнянні кількості запитів про 19 відеомесенджерів у пошуковій системі Google (на підставі архівних даних сервісу Google Keyword Planner).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉