IT

WhatsApp вступив у боротьбу з фейками про коронавірус

Фото: unsplash

Фото: unsplash

Месенджер WhatsApp, який належить Facebook, прийняв рішення обмежити пересилання повідомлень в чати до одного разу. На думку компанії, це зменшить велику кількість фейків під час пандемії коронавірусу.

У WhatsApp підкреслили, що месенджер повинен «і далі залишатися сервісом для особистого спілкування», а поширення дезінформації потрібно уповільнити. Компанія помітила різкий сплеск пересилання повідомлень останнім часом.

Утім, WhatsApp не виступає категорично проти пересилання повідомлень. Компанія зазначає, що багато користувачів пересилають корисну інформацію, смішні відео, меми та цитати. Ще одним прикладом месенджер називає організацію акцій на підтримку медпрацівників, які борються з поширенням COVID-19.

WhatsApp уже робив подібні кроки і раніше – надсилання одного повідомлення було обмежене п'ятьма чатами. Для Індії ж додатково заборонили пересилати медіафайли. Країна значно перевищила середньосвітовий рівень пересилання повідомлень. Після цього світовий показник пересилання впав на 25%.

У березні Facebook запустив у WhatsApp канал Всесвітньої організації охорони здоров'я — WHO Health Alert. Він надає перевірені дані про новий коронавірус, а також актуальну інформацію і спростовує чутки про інфекцію.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Запаси газу в ПСГ України у 1,6 раза вище, ніж минулоріч

Станом на 1 червня 2020 року запаси газу в українських підземних сховищах (ПСГ) перевищили позначку 18 млрд куб. м.

Прибуток «Нафтогазу» скоротився уп'ятеро — до 3 млрд грн

Група компаній «Нафтогаз» за підсумками I кварталу 2020 року показала прибуток на рівні 3,2 млрд грн, що уп'ятеро менше, ніж за аналогічний період минулого року, коли прибуток склав 16 млрд грн.

McDonald's відкриє 5 нових ресторанів в Україні

Цього року «МакДональдз Юкрейн Лтд.» запланував зберегти в Україні темпи розвитку мережі швидкого харчування та має намір відкрити п'ять нових ресторанів, як і минулоріч.