Facebook Pixel

ТОП-5 головних новин за 29 грудня від The Page

29 грудня 2022 року почалося з чергової ракетного удару росіян. Однак сили ППО вдало відбили атаку. Докладніше в матеріалі.

Росія завдала чергового ракетного удару

Зранку 29 грудня 2022 року російське окупаційне військо завдало чергового ракетного удару по території України. Вибухи було чутно, зокрема, на Чернігівщині, Житомирщині, Одещині, Сумщині, Київщині, Полтавщині, Вінниччині та в Києві.

Україна відбила російську атаку

Під час чергового масованого ракетного удару по Україні росіяни випустили 69 ракет. Українські захисники збили 54 із них. У Повітряних силах інформацію про збиття 54 ракет типу Х-101, Х-555 і «Калібр» підтвердили й додали, що під час ранкової атаки було знищено також 11 БпЛА Shahed-131/136.

Японія планує надати $500 млн додаткової допомоги Україні наступного року

Японія додатково виділить $500 млн на допомогу Україні, розповів в інтерв’ю посол Японії Кунінорі Мацуда. За його словами, з перших днів повномасштабного вторгнення РФ Японія вже надала Україні $1,1 млрд фінансової, гуманітарної та військової допомоги.

Українська армія може опинитися на росії для захисту України

Якщо для захисту України потрібно буде перебувати на території росії, українська армія може там опинитися. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

З наступного року в Україні можна буде торгувати паперами з S&P 500

29 грудня НКЦПФР вирішила допустити до обігу на території України цінні папери, які входять до фондового індексу S&P 500.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉