Thomas Cook відродиться і стане онлайн-туроператором. Якщо коронавірус знову не завадить

При банкрутстві Thomas Cook залишив без роботи 9 тис. співробітників. Фото: International Banker

При банкрутстві Thomas Cook залишив без роботи 9 тис. співробітників. Фото: International Banker

Найстарша і колись найбільша британська туристична компанія Thomas Cook, яка збанкрутіла в вересні минулого року, може відродитися вже в нинішньому році в якості онлайн-туроператора. Про це повідомила The Guardian з посиланням на китайську корпорацію Fosun, якій належить бренд Thomas Cook.

Fosun була найбільшим акціонером Thomas Cook до банкрутства, а після нього придбала права на бренд, сайт, соцмережі та програмне забезпечення компанії за $14,3 млн. Потім вона неодноразово заявляла про плани почати використовувати бренд для туристичного онлайн-сервісу.

Зараз Fosun працює над отриманням дозволу британського Управління цивільної авіації. У портфелі Fosun досить готелів у власності, які вона планує заповнювати за допомогою знаменитої торгової марки. Китайці мають намір зробити ставку саме на європейських мандрівників, оскільки бренд добре їм знайомий і зможе привернути увагу.

Telegram Logo

Однак компанія може зіткнутися з негативом: при банкрутстві Thomas Cook залишила без роботи 9 тис. співробітників і зіпсувала відпочинок 150 тис. туристів. Крім того, реалізації планів може перешкодити пандемія коронавирусу, яка триває. Через що зберігаються карантинні обмеження на пересування між країнами, і відновлення туристичного ринку йде дуже повільно.

Тому китайці поки не готові остаточно сформулювати свій план щодо сервісу.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. The Page дізналося, скільки коштує туристична страховка від коронавирусу, що входить в пакет, і як компанії будуть оплачувати лікування в разі захворювання на COVID-19 під час відпустки за кордоном.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини