Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

З месенджера до маркетплейса: Telegram увів оплату картками в усіх чатах

Telegram запустив оплату банківськими картками в чатах. Фото: unsplash / @ ademay

Telegram запустив оплату банківськими картками в чатах. Фото: unsplash / @ ademay

Месенджер Telegram випустив нове оновлення, де ввів функцію приймання платежів платіжними картками в будь-якому чаті, зокрема в групах і каналах. Раніше прямі платежі були доступними тільки через спеціальні боти.

Як зазначається в корпоративному блозі Telegram, це стало можливим завдяки восьми вбудованим платіжним системам. Водночас здійснювати оплату можна не тільки в мобільній версії месенджера, а й на комп'ютерах. Також покупець може залишати чайові.

Сам Telegram не бере комісію за транзакції й не зберігає платіжну інформацію, адже реквізити карток відправляються безпосередньо до платіжної системи, а адреса доставки — продавцеві. Для підключення до платформи погодження з месенджером не потрібно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Оплата банківськими картками в чатах Telegram

Оплата банківськими картками в чатах Telegram

Крім того, компанія запустила відкладені голосові чати для невеликих компаній і масових трансляцій. Адміністратори груп можуть запланувати голосовий чат на певний час, а учасники бачитимуть таймер зі зворотним відліком.

Контекст. Про те, що в месенджер планують додати прямі продажі, стало відомо в середині квітня. Тоді повідомлялося, що оплатити покупки можна буде з допомогою кредитних карток або платіжних систем на кшталт Tranzzo, Stripe, Click, Payme, LiqPay та Ecompay.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини