Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укренерго» пропонує збільшити тариф на передачу електроенергії ще на 29% для виплат ВДЕ-генерації

Тариф на передачу е/е збільшать ще на 29% для виплат ВДЕ. Фото: pixabay.com

Тариф на передачу е/е збільшать ще на 29% для виплат ВДЕ. Фото: pixabay.com

Оператор системи передачі НЕК «Укренерго» пропонує збільшити тариф на передачу електроенергії з 1 травня на 29,2% — до 446,61 грн/МВт·годину для виплат власникам станцій на відновлюваних джерелах енергії (ВДЕ) за «зеленим» тарифом.

У повідомленні «Укренерго» йдеться, що зміна тарифу спричинена необхідністю компенсації витрат для виконання ПСО із виплат «зеленого» тарифу ВІЕ-генерації.

В рамках цього тарифу планується врахувати виплату 10,5 млрд грн ВДЕ-генерації, яка не була закладена у Державному бюджеті на 2022 рік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Укренерго» запрошує до відкритого обговорення питання підвищення тарифу на передачу у 2022 році.

Також у компанії повідомляють, що темпи зростання заробітних плат у 2021 році становлять 19%, очікування на 2022 рік – 13%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Затверджений НКРЕКП фонд оплати праці НЕК Укренерго відстає від ринкових темпів на 20%. З урахуванням ринкової кон'юнктури та інтересів кінцевих споживачів пропонуємо передбачити зростання витрат на оплату праці у 2022 році проти 2021 року на рівні 13%», — сказали в «Укренерго».

На думку НЕК, згідно з новим тарифом витрати на оплату праці мають зрости на 177 млн. грн.

У той же час, в «Укренерго» вказують, що тариф на передачу електричної енергії для підприємств «зеленої» металургії, зокрема, «Металургійного заводу «Дніпропросталь», може становити з 1 травня 190,65 грн/МВт·год.

Пропозиції та зауваження щодо проекту зміни тарифу приймаються до 15:00 04 лютого 2022 року.

Нагадаємо, що НКРЕКП затвердила тарифи на послуги «Укренерго» з передачі та диспетчеризації, які будуть покладені на споживача для виплат ВДЕ-генерації за «зеленим» тарифом та витратами на оновлення мереж.

Коментарі

Всі новини