Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НАТО не розганяє істерику навколо вторгнення РФ, а лише наводить факти — Столтенберг

Столтенберг відповів на закиди в нагнітанні паніки навколо нападу Росії на Україну. Фото: сайт НАТО

Столтенберг відповів на закиди в нагнітанні паніки навколо нападу Росії на Україну. Фото: сайт НАТО

У НАТО відповіли на обвинувачення української влади в нагнітанні паніки навколо ймовірного вторгнення Росії в Україну. Генсек Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг наголосив, що отримує багато розвідданих, які демонструють очевидне продовження стягування Москвою сил до українського кордону, і було б безвідповідально не відреагувати на найбільше військове нарощування у Європі з часів Другої світової.

Quote«Якби НАТО на це жодним чином не відреагувало, то, гадаю, було б виправдано критикувати нас за пасивність. Ми, як я вже сказав, описуємо факти, однак також передаємо сигнал Росії, щоб вона утрималася від використання цих сил. Ми дуже тісно консультуємося з Україною на різних рівнях, зокрема й тут, у Брюсселі. І ми описуємо вихід, надаючи Росії можливість сісти за стіл переговорів», — розповів Столтенберг в інтерв’ю The Washington Post.

Генсек додав, що регулярно спілкується з президентом Володимиром Зеленським. За його словами, українська сторона «тепер також бачить наслідки... нарощування напруженості».

Quote«Наприклад, коли йдеться про фінансові потоки з України, це спричиняє серйозне занепокоєння. Це вже та ціна, яку їй доводиться платити за нарощування російської військової сили в Україні та навколо неї», — зазначив Столтенберг.

Він наголосив, що посиленням свого східного флангу НАТО не намагається спровокувати конфлікт, головна мета – його відвернути. Він учергове попередив, що російське вторгнення матиме катастрофічні наслідки для Москви. Також Столтенберг повторив, що альянс не йтиме на ультиматум Росії, зокрема щодо питання вступу України в НАТО.

Контекст. Нагадаємо: президент Володимир Зеленський під час брифінгу для іноземних журналістів заявив, що паніка, яку розганяють навколо вторгнення НАТО та США, б’є по українській економіці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини