Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сто найбагатших людей світу за два місяці пандемії втратили $408 млрд

Перші два місяці 2020 року принесли сотні найбагатших людей світу $408 млрд збитків через пандемію COVID-19 та пов'язані з нею карантинні заходи. Більше за інших втратив французький мільярдер, власник LVMH Бернар Арно — за два місяці панемії коронавірусу він позбувся близько $30 млрд. На кінець січня його статки сягали $107 млрд.

bezymyannyy-2.jpg

Головний виконавчий директор Amazon Джеф Безос залишається найбагатшою людиною в світі. Попри втрату $9 млрд у лютому-березні, його статки оцінюються у $131 млрд. Засновник платформи відеоконференцій Zoom Юань Чжен за два місяці пандемії наростив статки з $3,5 млрд до $8 млрд, йдеться у звіті Hurun Institute.

У лютому-березні зі 100 мільярдерів у списку 86% понесли втрати, лише 9% залишилися в плюсі, а 5% взагалі не відчули ніяких змін.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними компанії, станом на січень 2020 року в світі було 2,8 тис. доларових мільярдерів. За два місяці їхня кількість скоротилася на 20%.

Падіння фондових ринків та зміцнення долара спричинили втрату статків, набутих за останні 2,5 роки. Загалом сотня мільярдерів втратила 12,6% статків, що еквівалентно втраті $75 млн щодня, зазначив глава Hurun Institute Руперт Хугверт.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Шанхайська компанія Hurun Institute щороку випускає звіт Hurun Global Rich List 20 про кількість мільярдерів у світі, останній вийшов 31 січня. Зважаючи на ситуацію з коронавірусом, Hurun вирішила порівняти результати на початку року і переглянути показники.

Контекст. Станом на кінець дня 13 березня статки топ-10 мільярдерів скоротилися на $76 млрд. Француз Бернар Арно втратив більше за інших – $14 млрд. Його компанія LVMH та її партнери з модної індустрії зазнають збитків, оскільки викликана коронавірусом криза призвела до введення карантину в основних промислових регіонах Італії і зниження попиту з боку китайських споживачів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини