Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Степанов розкрив подробиці карантину «вихідного дня» і спростував введення «чорної» зони

Степанов розповів про карантин «вихідного дня» та «чорну» зону. Фото: УНІАН

Степанов розповів про карантин «вихідного дня» та «чорну» зону. Фото: УНІАН

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 6 листопада заявив, що інформація про введення в Україні «чорної» зони карантину через поширення COVID-19 є фейковою.

«Мене дивує, з якою швидкістю в нашій країні поширюються такі фейки. Таке не обговорювалося. Ніяких «чорних» зон ніхто не пропонував вводити».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Напередодні в ефірі програми «Право і влада» міністр також розкрив подробиці щодо карантину «вихідного дня». За його словами, у вихідні дні в Україні працюватимуть виключно аптеки, продуктові магазини і транспорт. Водночас цього тижня, тобто 7-8 листопада, впроваджувати жорсткий карантин не будуть, проте Степанов допустив, що це може статися 14-15 листопада.

Quote«Наша пропозиція — робити жорсткий карантин саме у вихідні дні, тобто в суботу-неділю. Це нам дозволить хоч якось розірвати ланцюг передачі хвороби через відсутність спілкування людей один із одним», — сказав він.

Контекст. Раніше джерела видання «Українська правда» в уряді й Офісі президента повідомляли, що з наступного тижня в Україні планують посилити карантин через поширення COVID-19, зокрема впровадити карантин «вихідного дня».

Пізніше глава столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан зазначив, що уряд обговорює введення «чорної» зони карантину.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини