В Україні можуть ввести карантин «вихідного дня», повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі «Сніданку з 1 + 1».
«Я не виключаю, що запропонуємо карантин «вихідного дня» – коли більш суворі обмеження діятимуть у вихідні. Ми це робимо, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби», – повідомив він.
Степанов передбачає, що закриють велику кількість магазинів, кафе і ресторани зможуть працювати навинос.
За словами міністра, комендантської години в Україні не буде, адже для цього в країні потрібно ввести надзвичайний стан. На питання, рекомендує міністерство це, Степанов підкреслив: «Ми не рекомендуємо».
Контекст. Учора в ЗМІ з'явилася інформація, що з наступного тижня в Україні планують посилити карантин у зв'язку з розповсюдженням COVID-19. Повідомлялося, що розглядають кілька варіантів, а саме «карантин вихідного дня» і введення комендантської години, за порушення якої штрафуватимуть.