Степанов про коронавірус в Україні: «Ситуація є критичною і близькою до катастрофи»

Максим Степанов назвав ситуацію з коронавірусом в Україні катастрофічною. Фото: МОЗ

Максим Степанов назвав ситуацію з коронавірусом в Україні катастрофічною. Фото: МОЗ

В Україні склалася критична ситуація із захворюваністю на коронавірус. Про це на засіданні Верховної Ради 3 листопада заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«Ми дійшли до точки неповернення й наблизилися до катастрофи. Ситуація є критичною не тільки в Україні, а й у всьому світі. Англія, Франція, Австрія, Німеччина, Іспанія знову вводять жорсткі карантинні обмеження не просто так».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

Степанов також зазначив, що попереду на всіх чекають важкі часи й немає когось окремого, хто відповідає за боротьбу з коронавірусом, бо кожен українець несе особисту відповідальність за поширення COVID-19.

«Проскочити не вдасться. Прийшов час особистої відповідальності кожного, тому потрібно виконувати правила, щоб уберегти себе й інших. Епідемія розвивається ураганними темпами по всьому світу. Нам необхідно приготуватися до неминучого: легко пройти другу хвилю неможливо. Тому наші зусилля спрямовані на те, щоб пережити ці випробування з мінімальними витратами», — додав він.

Telegram Logo

Контекст. За добу 2 листопада 2020 року в Україні зафіксовано 8 899 випадків коронавірусу, померли 157 осіб, одужали 5100.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини