Статки мільярдера Потаніна за день зменшилися на $1,5 млрд через аварію на ТЕЦ у Норильську (РФ)

На землю і воду вилилося 21 тис. т дизпалива. Фото: Baza.io

На землю і воду вилилося 21 тис. т дизпалива. Фото: Baza.io

Статки одного з основних власників комбінату «Норнікель» Володимира Потаніна за день, 4 червня, зменшилася на $1,5 млрд через аварію у Норильську на ТЕЦ, що належить компанії. Таку оцінку наводить Forbes Real-Time.

На кінець дня статки Потаніна оцінювалося у $25 млрд. Проте він зберіг за собою позицію найбагатшого мільярдера Росії.

Падіння акцій компанії «Норильський нікель» на Московській біржі у ході торгів 4 червня сягало 9%.

Telegram Logo

Контекст. 29 травня на ТЕЦ-3, що входить у групу «Норнікель», сталася аварія. Розлилося близько 21 тис. тонн дизельного пального. Через аварію оголошено режим НС федерального масштабу. Розслідуються три кримінальні справи.

Страховка ТЕЦ-3 в Норильську не покриває відповідальність за шкоду навколишньому середовищу, повідомила компанія «Согаз», страховик підприємства.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

ЄС затвердив нові правила для далекобійників: що зміниться для українців

В Євросоюзі схвалили масштабну реформу, спрямовану на зміну умов роботи далекобійників і компаній, що займаються автоперевезеннями. За допомогою нововведень у Брюсселі хочуть поліпшити умови роботи водіїв і усунути чинники, що негативно впливають на ринок вантажоперевезень, пише DW.

ОПЕК+ обговорить можливість збільшення видобутку нафти вже з серпня

Саудівська Аравія запропонувала зменшити обсяг скорочення видобутку нафти з 9,7 млн до 7,7 млн барелів на добу вже в серпні. Про це повідомили Bloomberg і The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на джерела.

«Нафтогаз» витратив 2 млн євро на ПЗ для управління персоналом

Компанія «Нафтогаз Цифрові технології» замовила компанії Cornerstone OnDemand International (Великобританія) програмне забезпечення для управління талантами вартістю, а 1,97 млн євро. Про це з посиланням на систему «Прозорро» повідомили «Наші гроші».