Стартап, що використовує технологію великих даних, зібрав ще $3,3 млн «посівного» фінансування

Фото: Gridwise

Фото: Gridwise

Gridwise, стартап з Піттсбургу (США), оголосив, що закрив стартовий раунд фінансування в розмірі $3,3 млн, разом він отримав вже $5,4 млн. Ці кошти компанії потрібні для розширення свого продукту на нові ринки: муніципалітети, платформи мобільних послуг, страхові компанії і т. п. Всіх їх об'єднує потреба в інформації про те, як люди переміщуються в містах.

Про це повідомило VentureBeat.

Заснована в 2016 році, Gridwise заявляє, зараз вона допомагає водіям сервісів Uber, Via і Lyft заробляти на 39% більше, оперативно повідомляючи, де і коли їм краще з'явитися.

Telegram Logo

Для цього Gridwise збирає дані з соціальних мереж, сервісів дорожнього руху, служб погоди, сайтів подій і місцевих новин, електронних табло аеропортів, а також використовує дані, що надходять від 40 тис. водіїв, які вже встановили її застосунок на свої смартфони.

Gridwise пропонує безкоштовну базову послугу, яка включає повідомлення, засновані на даних про авиа рейси, місцеві події та погоду, а також функції продуктивності, які відстежують пробіг, час, заробіток і поїздки водія. За $10 в місяць або $96 в рік вони можуть перейти на Gridwise Plus, яка надає доступ до додаткових можливостей, таки як 24-годинні графіки аеропортів, статус рейсу в реальному часі та інші типи попереджень.

feat-3.jpg


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Офіційно: Кабмін звільнив голову Держлісагенства Андрія Заблоцького

На засіданні 1 липня Кабмін вирішив звільнити голову Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького. Тепер відповідне розпорядження №808-р від 2 липня оприлюднено на урядовому порталі.

Рада відмовилася приймати незгоду Теретьева піти у відставку: що вирішив комітет

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку розглянув і зареєстрував постанову про звільнення голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва. Це випливає з аудіостенограми засідання комітету.

SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.