Адміністрація Байдена оголосила, що підписала угоду про надання Україні запасних частин і технічної підтримки для зростаючого парку винищувачів F-16 на суму $266 млн. Про це повідомляє Washington Times.
Ця новина з'явилася через кілька днів після того, як президент України Володимир Зеленський оголосив, що друга партія винищувачів F-16, наданих Данією, прибула в Україну.
Серед іншого, до складу поставки увійшли система планування спільних місій Повітряних сил, програма вдосконалення компонентів двигунів, запасні частини, програмне забезпечення для озброєння.

Пакет підтримки також включає підготовку персоналу та навчальне обладнання; інженерні, технічні та логістичні послуги уряду США та підрядників, заявили у вівторок представники Агентства оборонної безпеки та співробітництва (DSCA), оголошуючи про угоду.
«Цей пропонований продаж підтримає зовнішньополітичні цілі та цілі національної безпеки Сполучених Штатів, покращуючи безпеку країни-партнера, яка є силою політичної стабільності та економічного прогресу в Європі. Цей продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом подальшого оснащення її для проведення місій з самооборони та регіональної безпеки більш потужними засобами протиповітряної оборони», — зазначили в DSCA.
«Надані данцями літаки з першої партії вже збивають російські ракети і рятують наших людей, нашу інфраструктуру. Зараз наш повітряний щит посилений додатково. Якби всі партнери були саме такими рішучими, вже б вдалось унеможливити російський терор», — заявив Зеленський у суботу на своїй сторінці в у Telegram.
Уряд США заявив, що угода покращить спроможність України протистояти нинішнім і майбутнім загрозам, розширивши можливості Києва проводити місії з самооборони і регіональної безпеки за допомогою більшого повітряного потенціалу.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Маркетинг для нішевих транспортних стартапів: що працює і як це використав у кейсі Netpeak