Facebook Pixel

Справа УАФ: ексочільник Андрій Павелко вийшов на свободу

Львівський апеляційний суд скасував арешт колишньому президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку. Останнього підозрюють у розкраданні коштів федерації.

Про це пише УП.

За даними джерела УП, у цьому провадженні досудове розслідування завершено, наразі триває ознайомлення підозрюваних зі справою, тож оскарження нинішнього рішення суду на цьому етапі неможливе. Водночас напарник Павелка Юрій Запісоцький свою апеляцію програв і залишається під вартою.

Справа Української асоціації футболу: деталі

2022 року президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та генеральний секретар асоціації Запісоцький отримали підозри про розкрадання коштів у провадженні про можливу корупцію ФФУ при будівництві футбольних полів, яке Національне антикорупційне бюро розслідувало у 2018 році.

Їм було обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі майже 9,9 млн грн кожному. Застава була внесена.

16 червня 2023 року суд змінив запобіжний захід Павелку і заарештував його на 60 діб.

13 липня правоохоронці затримали генерального секретаря Української асоціації футболу Юрія Запісоцього з метою доставити в суд. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту.

Павелко та Запісоцький були відсторонені від посад в УАФ.

На позачерговому конгресі УАФ 25 січня 2024 року новим президентом Української асоціації футболу було обрано Андрія Шевченка.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉