Facebook Pixel

УАФ зробила слогани «Слава Україні!» та «Героям слава!» офіційними футбольними символами

Автор
Слогани «Слава Україні» і «Героям Слава» — тепер офіційні футбольні символи України. Фото: Скріншот

Слогани «Слава Україні» і «Героям Слава» — тепер офіційні футбольні символи України. Фото: Скріншот

Українська асоціація футболу (УАФ) надала слоганам «Слава Україні!» та «Героям слава!» статус офіційних футбольних символів України, повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

«Виконком затвердив офіційний футбольний статус слоганів «Слава Україні!» та «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників не лише в Україні, а й в усьому світі. Унікальний національний футбольний код, який містять ці атрибути, об'єднав усіх українців із різних регіонів нашої країни та наших земляків з інших країн і континентів», — відзначив Павелко.

Також УАФ затвердила великим гербом українського футболу карту України з тризубом у центрі. Малий герб — тризуб з написом «Ukraine» — залишився без змін.

Telegram Logo

Контекст. Українська національна збірна з футболу буде виступати на чемпіонаті Європи 2020 року в новій формі з написом «Слава Україні!» та картою України, де Кримський півострів у складі нашої країни. Це спричинило обурення Росії, яка анексувала Крим у 2014 році. Москва стала вимагати від УЄФА заборонити Україні грати в такій формі.

В УЄФА вирішили частково піти назустріч Кремлю та зобов'язали українську збірну з футболу прибрати з форми гравців команди фразу «Героям слава!». Організація нібито виявила у фразі мілітаристський і політичний підтекст.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини