Facebook Pixel

Путін особисто обурився формою збірної України з футболу з картою Криму

Автор
Гнів російського президента викликала як фраза на одязі, так і український Крим на карті. Фото: Скриншот

Гнів російського президента викликала як фраза на одязі, так і український Крим на карті. Фото: Скриншот

Президент Росії Володимир Путін заявив, що нова форма української національної збірної з футболу на чемпіонаті Європи 2020 року — це «неповага» до «волевиявлення» народу Криму. Під «волевиявленням» Путін має на увазі незаконний «референдум» 2014 року, який нібито продемонстрував бажання Криму бути в складі РФ, повідомив РБК.

«Тут немає нічого нового. Позиція української влади щодо Криму нам добре відома. Вони нехтують волевиявленням народу, волевиявленням кримчан, що теж не дуже в'яжеться з розумінням того, що таке демократія», — заявив Путін.

Приблизно в тому самому ключі Путін висловився і про дизайн форми — мовляв, «нехтування Україною» результатами «референдуму в Криму» є загальновідомим.

Telegram Logo

Контекст. Українська національна збірна з футболу виступатиме на чемпіонаті Європи 2020 року в новій формі з написом «Слава Україні!» і обрисом кордонів нашої держави.

Цей факт викликав обурення в Росії та звернення Москви до Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Однак там нову українську форму схвалили й затвердили.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини