Facebook Pixel

Український футбол знайшов нового спонсора. Ним знову стали пивовари

Фото: УАФ

Фото: УАФ

Бренд «Львівське» компанії Carlsberg Group з 2021 року став національним спонсором збірної команди України на наступні чотири роки. До 1 січня таким спонсором була «Перша приватна броварня».

Як повідомила Українська асоціація футболу (УАФ), угоду з Carlsberg Ukraine було підписано на початку січня. Розпочато підготовку маркетингових кампаній під слоганом «Мільйони українців — одна команда».

Сума контракту не розголошується.

Telegram Logo

Контекст. Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфелі Carlsberg в Україні пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby тощо.

За підсумками 2019 року, згідно з даними компанії Nielsen, частка ринку Carlsberg Ukraine склала 30,92% в натуральному вираженні.

З 2008 по 2017 рік офіційним спонсором збірної України з футболу була ТМ «Чернігівське» компанії «САН ІнБев Україна» з групи AB InBev Efes.

ТМ «Львівське» тривалий час підтримувала групу «Океан Ельзи», була спонсором «Євробачення», яке відбулося в Києві в 2017 році, спонсором найдорожчого українського фільму «Захар Беркут», який вийшов на екрани 2019 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини