IT

Перший Sony Centre в Україні: без смартфонів, але з зоною для тестування

Перший Sony Centre в Україні. Фото: сайт Sony

Перший Sony Centre в Україні. Фото: сайт Sony

Японська компанія Sony 26 лютого відкрила свій перший офлайн-магазин у Києві — Sony Centre. Він розташований у торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall.

На Facebook-сторінці компанії повідомили, що з нагоди офіційного відкриття і до 8 Березня діятимуть різні акції та пропозиції. Водночас Sony запустила й офіційний онлайн-магазин, де можна придбати товари з доставкою по Україні, пише ITC.ua.

Фото: сайт Sony

Фото: сайт Sony

Що стосується офлайн-магазину, то парнером компанії стала мережа магазинів електроніки MOYO. Зараз у Sony Centre можна купити відео-, фото- й аудіотехніку, телевізори та продукцію PlayStation тощо, однак смартфони у продажі не представлені.

Telegram Logo

Варто також додати, що головна фішка Sony Centre — це фірмові зони для тестування пристроїв компанії. Там покупці можуть ближче придивитися до гаджетів, обрати об’єктиви для фото та іншого, оцінити їхні функціональні можливості та остаточно визначитися щодо покупки. Пізніше в Sony обіцяють облаштувати зону, де можна погратися на PlayStation 5.

Фото: сайт Sony

Фото: сайт Sony

Контекст. У вересні Sony провела презентацію своєї нової PlayStation 5. В Україні початок продажу консолі заплановано на 19 листопада. Однак у США, Канаді, Мексиці, Австралії, Південній Кореї та Новій Зеландії продажі почнуться 12 листопада.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини