Facebook Pixel
IT

Sony PlayStation 5: ціна, огляд і дата виходу в Україні

Фото: сайт PlayStation

Фото: сайт PlayStation

Японська компанія Sony 11 червня представила свою нову ігрову консоль PlayStation 5. Онлайн-презентація проходила на ютуб-каналі PlayStation. Компанія показала остаточний дизайн PS5 і першу лінійку ігор. Точна ціна поки невідома, проте в пресслужбі «Фокстрот» The Page повідомили приблизний «коридор».

Консоль, як і нещодавно представлений геймпад DualSense, має двоколірну схему з основним білим кольором. Можливо, пізніше будуть доступні й інші варіанти оформлення, але подробиць поки немає, пише itc.ua.

Варто зазначити, що можна буде купити дві версії PlayStation 5: з дисководом, яка називається 4К Blu-ray, і без нього — Digital Edition. Щодо дизайну, то друга версія є набагато тоншою за першу.

Telegram Logo

PlayStation має восьмиядерний процесор AMD Zen 2 і відеокарту AMD RDNA, потужність якої 10,28 терафлопс, SSD на 825 ГБ для прискорення завантаження ігор, а також оперативну пам'ять GDDR6 та підтримку 8K, пише The Verge.

Крім того, було представлено зарядну станцію для нових контролерів DualSense, HD-камеру, гарнітуру тощо.

Компанія також представила першу лінійку ігор, серед яких є повноцінні ексклюзиви та мультиплатформенні проєкти. До списку увійшли Spider-Man: Miles Morales, Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart, Project Athia, Stray, Returnal та інші.

ps5-on-its-side.jpg
horizontal.jpg
bez-nazvaniya-2-scaled.jpg
ps5-on-its-side.jpg Thumb horizontal.jpg Thumb bez-nazvaniya-2-scaled.jpg Thumb

Ціна PlayStation 5 і коли її можна буде придбати в Україні

У пресслужбі «Фокстрот» The Page повідомили, що, зважаючи на ціни попередніх версій, ціну на PlayStation 5 очікують близько 15-18 тис. грн. The Verge припускає, що версія без дисковода, тобто Digital Edition, коштуватиме дешевше.

Тут варто також згадати вчорашню новину про те, що на сайті Amazon з'явилися сторінки з консоллю нового Sony. Потенційним покупцям пропонувалися моделі з накопичувачем місткістю 512 ГБ, 1 ТБ і 2 ТБ. Ціна не залежала від вбудованого накопичувача й була на рівні $760 (понад 20 тис. грн).

Проте пізніше в Amazon заявили, що публікація сторінок з PlayStation 5 була помилкою. Перелік продуктів і ціни на них назвали недійсними, пише itc.ua.

Щодо того, коли PlayStation 5 можна буде купити в Україні, то раніше озвучувалися попередні строки появи — кінець 2020 року. У пресслужбі «Фокстрот» The Page повідомили, що українські ритейлери поки не мають офіційної інформації про старт продажів у країні.

Коментарі

Всі новини