Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Словаччина таки передасть ЗСУ свої МіГ-29, попри незгоду з цим 50% населення країни

Словаччина надасть ЗСУ свої МіГ 29. Фото: Wikipedia

Словаччина надасть ЗСУ свої МіГ 29. Фото: Wikipedia

Влада Словаччини дотримається даної Україні обіцянки щодо передачі радянських винищувачів МіГ-29 попри те, що це рішення підтримують далеко не усі громадяни країни. Про це повідомив очільник словацького Міноборони Ярослав Надь, пише Euronews.

За його словами, кремлівська пропаганда робить усе можливе, щоб «обробити» місцеве населення та переконати їх у необхідності зупинки процесу передачі літаків.

Quote«Російська пропаганда робить все можливе, щоб змінити ставлення населення, щоб зупинити чи заблокувати подальшу передачу військової техніки Україні. Але наш уряд, безумовно, діятиме в колишньому руслі. Ми повинні допомагати українцям, тому що вони цього заслуговують ітому, що ми самі дуже добре розуміємо, що таке окупація», – наголосив він

За даними неурядової місцевої організації GLOBSEC, в Словаччині лише половина населення підтримує передачу винищувачів Україні. Інше її дослідження свідчить про те, що 37% словаків і зараз вважають росію важливим партнером.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. З вересня 2022 Чехія буде допомагати Словаччині захищати її повітряний простір, доки країна не отримає замовлені винищувачі F-16, які мають замінити передані Україні МіГи-29.

Очікується, що наприкінці поточного місяця Мінобоони Словаччини спише свої винищувачі та передасть їх Києву.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини