Facebook Pixel

Скільки українців відгукнулись на рекрутинг у ЗСУ

З моменту запуску проєкту з рекрутингу добровольців до лав Збройних сил України у листопаді 2023 року на розміщені на сайті Work.ua вакансії відгукнулося понад 50 тисяч людей.

Як розповів СЕО порталу з пошуку роботи Work.ua Артур Міхно в ефірі телемарафону, зараз спостерігається і поступове зростання кількості підрозділів, які розміщують свої вакансії на сайті.

Quote«Натепер бачимо розміщення вакансій від 380 підрозділів, а починали приблизно з 30. Наразі маємо 2400 різних позицій в різні підрозділи, що є доволі високою цифрою. Чому це важливо? Тому що фактично ми підійшли до завдання, яке ставили перед собою і Міноборони, і ми як проєкт, що допомагає ЗСУ з пошуком фахівців», — сказав Міхно.

За його словами, ключовим завданням проєкту була допомога у пошуку максимально фахових спеціалістів на конкретні позиції.

Quote«Бо від того, наскільки якісний газозварювальник чи дизеліст, сильно залежить бойова спроможність підрозділу. І через ТЦК знаходити таких людей доволі важко. Маємо дуже високу активність і залученість не тільки військових підрозділів, але й людей, які відгукуються на вакансії», — сказав СЕО Work.ua.

Він зазначив, що сайт здебільшого шукає людей не для бойових спеціальностей, тому увага більше зосереджена на позиціях, які не є бойовими. Найбільшу кількість вакансій розміщено в таких категоріях, як транспорт і автобізнес, медицина, телекомунікації та зв’язок, робочі спеціальності.

Quote«Разом з цим бачимо такі позиції, як вебдизайнер, велика потреба в бухгалтерах, в людях з ІТ-кваліфікацією. Тому всі, хто хоче професійно приєднатися і допомогти країні в перемозі, можуть приєднатися саме до фахових позицій», — зазначив Міхно.

Він додав, що на вакансії відгукується приблизно однакова кількість чоловіків (51%) і жінок (49%). При цьому відрізняються вакансії, на які відгукуються: жінки частіше відгукуються на такі позиції, як медик, фельдшер, бухгалтер, діловод, а чоловіки — на професії, пов’язані з електрикою, а також бойові позиції (гранатометник, сапер, капелан тощо).

Найактивнішими підрозділами з розміщення вакансій є морська піхота (95 вакансій), військова частина А4085 — це сили ТрО ЗСУ (51 вакансія), Держприкордонслужба (43 вакансії), «Азов» (36 вакансій).

«Щодня ми бачимо до 100 тисяч переглядів в цілому по вакансіях, щотижня — більше півмільйона переглядів. За цей період понад 50 тисяч людей проактивно відгукнулося на розміщені Силами оборони позиції. Я вважаю, що це надзвичайно крутий результат», — резюмував Міхно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉