Понад 40 млн випадків коронавірусу у світі: топ-10 країн за кількістю померлих

Топ-10 країн за кількістю зафіксованих випадків коронавируса на день

Топ-10 країн за кількістю зафіксованих випадків коронавируса на день

Кількість заражень COVID-19 перевищила 40 млн випадків, що свідчить про те, що пандемія не сповільнюється. Станом на 19 жовтня Україна займає п'яте місце у світі та друге в Європі за кількістю померлих від коронавірусу за добу, зафіксовано — 66 випадків за день.

Водночас за кількістю зафіксованих випадків зараження за добу Україна займає шосте місце в Європі та шосте у світі. За загальною кількістю хворих у Європі Україна посіла сьоме місце після Росії, Іспанії, Франції, Великої Британії, Італії та Німеччини.

На початку пандемії для того щоб перейти відмітку у 10 млн заражень вірусу знадобилося півроку. Однак для того щоб захворіли останні 10 млн знадобилося трохи більше 30 днів, передає Bloomberg.

Telegram Logo

Більше половини випадків зараження зафіксовано у США, Індії та Бразилії. Кількість людей, які померли від коронавірусу, перевищує 1,1 млн людей. У середньому у США та Індії щодоби фіксується понад 50 тис. випадків захворювання на коронавірус.

Водночас лідерами за кількістю померлих за весь час стали США, Бразилія, Індія, Мексика, Велика Британія, Італія, Іспанія, Перу, Франція та Іран.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Топ-10 країн за кількістю померлих від коронавируса

Топ-10 країн за кількістю померлих від коронавируса

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини