Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Марки з кораблем… ВСЬО: у Тернополі обурені покупці викликали поліцію на поштове відділення

Скандал через нову марку «Укрпошти» в Тернополі: обурені покупці викликали поліцейських. Фото: «Укрпошта»

Скандал через нову марку «Укрпошти» в Тернополі: обурені покупці викликали поліцейських. Фото: «Укрпошта»

У Тернополі 23 травня люди із сьомої години ранку вишикувалися в чергу перед центральним відділенням «Укрпошти» за новими марками «Русскій воєнний корабль... ВСЬО!» Для ліпшої організації процесу вони склали список, однак товар скінчився за лічені години. Невдоволені звернулися по допомогу до правоохоронців. Як пише «Сегодня», вони заявили, що пошта продала лише 170 марок, а решту, за їхніми словами, приховали.

Фото: Суспільне. Тернопіль

Фото: Суспільне. Тернопіль

Керівниця місцевої дирекції «Укрпошти» Любов Гринчишин пояснила, що на центральне поштове відділення надійшло 4,5 тис. аркушів із марками. Цю кількість розділили по відділеннях області.

Quote«Тому їх швидко продали. Люди стояли в черзі із 7 години ранку. Записали 500 людей, 180 людей узяли марки. Працівниця пошти вийшла і сказала, що видадуть 400 або 500 блоків точно. Видали лише 180 і сказали, що марки закінчилися», — наводить її слова «Суспільне. Тернопіль».

Згодом представниця пошти вийшла до покупців і запевнила, що товару вистачить усім. Люди з огляду на це із черги не йшли. За ще приблизно дві години до охочих стати власниками нової марки знову звернулася Гринчишин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми продавали не блоками, бо в нас облік йде марками. Було встановлено обмеження – в одні руки ми продавали не більш як один аркуш F і не більш як один аркуш V», – сказала вона.

За її підрахунками, відділення реалізувало приблизно по 200 аркушів F і V.

Обурені громадяни не заспокоювалися й вимагали показати накладну, у чому їм було відмовлено. Це і стало причиною виклику наряду поліції. Правоохоронці на місці пригоди зафіксували звернення та пообіцяли розібратися.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо, сьогодні, 24 травня, стартував онлайн-продаж марок «Укрпошти» «Корабель ВСЬО».

Коментарі

Всі новини