Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В «Укрпошті» показали нові марки: «Мрія» та ще один «Російський військовий корабель»

«Русский военный корабль»: тираж нової марки у 5 разів перевищить випуск попередньої. Фото: скріншот прямого ефіру спільного телемарафону #UAразом

«Русский военный корабль»: тираж нової марки у 5 разів перевищить випуск попередньої. Фото: скріншот прямого ефіру спільного телемарафону #UAразом

У травні «Укрпошта» випустить другу марку про «Русскій воєнний корабль...», яка поповнить серію марок воєнного часу. Як і попередня, вона буде присвячена українським військовим, які мужньо протистоять агресії росії — зокрема, потопили флагманський крейсер «Москва» Чорноморського флоту РФ.

Як заявив в прямому ефірі спільного марафону #UAразом генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, нова марка ознаменує завершення історії з кораблем. На ній постане той самий незламний герой, який під час атаки острова Зміїний відправив корабель за відомою адресою, замість корабля буде зображене спокійне море.

Quote«Перша марка посилає російський корабель, відповідно, він дістався адреси. Це дуже приємно, бо коли поштова компанія щось посилає, воно повинно дійти. От воно й відбулось», — зауважив Смілянський.

Таких марок буде надруковано 5 млн екземплярів. Також буде випущено 1 млн конвертів «з першого дня» і светри з зображенням марки, які, за словами очільника Укрпошти, «дуже доречні для перемоги з Росією».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Тому сподіваюсь, що усім вистачить. Ну, майже всім», — додав він.

Щодо старої марки, Смілянський вкотре підтвердив, що компанія її додруковувати не буде. За його словами, на першій марці «Укрпошта» заробила 30 млн гривень, проте важливіше, що ще більше «заробила» Україна — вона отримала новий символ у боротьбі з окупантом.

Quote«Цей символ став відомий у всьому світі. От мені щойно прислали фото, де наш премєрміністр у США дарує цю марку і всі питають, невже це та сама марка і ви її привезли», — зазначив він.

Коли поновлять продаж марки «Русскій воєнний корабль»?

Смілянський також розповів, чому сьогодні неможливо не тільки фізично, а й онлайн купити першу марку.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Так образилась країна, яка була власником того корабля, що вони безперестанку атакують наші системи і не дають до кінця продати. Тому вони піклуються про наших громадян — щоб усім вистачило», — наголосив Смілянський.

Гендиректор не озвучив цифри — скільки марки залишилась у продажу, але зауважив, що марки ще є в наявності, продаж рнезабаром буде поновлено.

Quote«Ми поновимо сайт. Треба трохи посилити захист, бо дуже потужна атака триває четверту добу. Ми переможемо корабель, тому ми переможемо й кібервійська теж. До кінця тижня сайт з продажу запуститься», — наголосив він.

Водночас він додав, що на другій марці серія «Русскій воєнний корабль» буде завершена. «Укрпошта» продовжить випускати марки з іншими символами на підтримку українських військових.

Quote«З кораблем все. Його нема — він перейшов у статус субмарини. Його буде оголошено надбанням України. Далі хай ним займаються дайвери», — сказав він.

«Мрія» та марки воєнного часу. «Укрпошта» обиратиме малюнки голосуванням

Ілюстрацію до марки «Мрія» створила 11-річна Софія Кравчук з Волинської області.Фото: Укрпошта

Ілюстрацію до марки «Мрія» створила 11-річна Софія Кравчук з Волинської області.Фото: Укрпошта

Марку з кораблем було обрано в результаті голосування — її підтримали 8 тисяч українців. Взагалі на конкурс марок воєнного часу державне підприємство отримало 500 малюнків, навіть від дітей. Украінцям запропонують голосувати і за наступні варіанти серії антивоєнних марок.

Quote«Є пропозиції з цуценятком «Патроном». Є пропозиція з очільником Кремля, а також з самим Кремлем. Є пропозиція щодо марки «Добрий вечір, ми з України», є також пропозиція із ЗСУ «Слава Україні!«. Ми виставимо це на голосування, щоб вирішити черговість випуску цих марок. Бо вони всі заслуговують стати символом», — зазначив очільник «Укрпошти».

Смілянський також анонсував випуск марки, присвяченій літаку Ан-225 «Мрія», який держава планує відновити після руйнації російськими загарбниками.

Quote«Марка з «Мрією» задумувалась задовго до початку війни. Це був конкурс до 30-ліття незалежності України «Що для мене значить Україна?". У ньому прийняли участь понад 6 тисяч людей з різних країн світу. Вони надіслали понад 10 тисяч малюнків», — додав він.

Переміг малюнок 11-річної Софії Кравчук з Волинської області. «Укрпошта» планує запустити в друк марку вже у червні.

Коментарі

Всі новини