Сім'я нового голови НБУ Шевченка заборгувала за комуналку 1,2 млн гривень

ЖК «Фундуклєєвський». Фото: domik.ua

ЖК «Фундуклєєвський». Фото: domik.ua

ОСББ «Фундуклєєвський», керуюча компанія однойменного житлового комплексу в центрі Києві, судиться за комуналку з повними тезками призначеного сьогодні голови НБУ на суму 1,2 млн грн.

ОСББ доводиться у суді вибивати заборгованість у Юлії Миколаївни та її чоловіка Кирила Євгеновича Шевченка, свідчать дані реєстру судових рішень.

photo-2020-07-16-21-49-09.jpg

Сайт «Фундуклєєвського» містить прізвища, суми боргів, а також рішення судів щодо боржників. Скажімо, у 2019 році Шевченківський райсуд Києва зобов'язав мешканців розплатитися з ОСББ. Одне з останніх рішень – на суму 1,2 млн грн. Пара також має борги за опалення на суму майже 33 тис. грн.

Telegram Logo

«Своїми діями вони залізли до кишень сусідів, чим поставили себе поза колективом співвласників», — пише керівництво ОСББ, перераховуючи прізвища тих, хто забув оплатити комуналку. Серед них фігурує і родина Шевченків.

Шевченківський суд зобов'язав родину Шевченків сплатити борг, а Київський апеляційний скасував це рішення. Зараз ОСББ дійшло до Верховного Суду. У травні 2020 року відкрили касаційне провадження.

ЖК «Фундуклєєвський» — це елітна новобудова на вул. Богдана Хмельницького, 58-А в центрі Києва. Вона побудована у 2015 році і відома через скандал про забудову пам'ятки архітектури — Київського велотреку (1913 р.). На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників К. Є. Шевченка та Ю. М. площа квартири складає 304,6 кв. м.

У декларації нового голови НБУ зазначено, що він з 2015 року з дружиною Юлією Миколаївною володіє квартирою розміром 304,60 «квадратів» у Києві.

Пізніше адвокат сім'ї нового глави правління НБУ Кирила Шевченка заявив, що він не має заборгованості по оплаті комунальних послуг, а 1,2 млн грн, які вказані як такі, є додатковим внеском інвесторів на добудову ЖК «Фундуклєєвській» через банкрутство забудовника.

Це питання з'явилося в зв'язку зі складною історією будівництва ЖК «Фундуклєєвській», банкрутством компанії забудовника «Консоль ЛТД», пише Тарас Пошиванюк, адвокат глави НБУ в листі, текст якого є у видання.

Як повідомляється, в результаті протиправних дій власників будівельної компанії «Консоль ЛТД» житловий комплекс не був добудований в зазначені терміни, а саме підприємство було введено в банкрутство.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Адвокат Суркісів назвав брехнею їх причетність до схем в Приватбанку

Наведені аргументи базуються на недостовірних даних, не підтверджених жодним офіційним документом. Так прокоментував агентству «Інтерфакс-Україна» адвокат Суркісів статтю, опубліковану американським виданням Chicago morning star.

Збиткові ТЕЦ: навіщо держава віддає їх «Нафтогазу»

Фонд держмайна (ФДМ) має декілька сценаріїв щодо реалізації збиткових ТЕЦ, які перебувають в управлінні фонду. Наразі питання передачі їх «Нафтогазу» розглядає Антимонопольний комітет.

Кілька десятків «слуг народу» пропонують скасувати сплату акцизу під час ввезення автомобілів

Група депутатів Верховної Ради від «Слуги народу» (45 осіб) пропонує скасувати сплату акцизного збору під час ввезення автомобілів до України. Про це йдеться в законопроєкті №3704.