Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Симонівський суд Москви відправив Навального до колонії на 3,5 року

Симонівський суд Москви задовольнив вимогу ФСВП і замінив російському політику Олексію Навальному умовний строк у справі «Ів Роше» на реальний.

Навальний вирушить до колонії загального режиму. Зі строку позбавлення волі в 3,5 року буде віднято термін, проведений ним під домашнім арештом, що складає приблизно 10 місяців, повідомляє BBC.

Під час виїзного засідання представник ФСВП повідомив, що Навальний понад 50 разів порушив правила випробувального строку. Наприклад, не приходив на реєстрацію до відомства відповідно до вимог до умовно засудженого. Прокуратура підтримала позицію ФСВП. Адвокати політика вимагали відхилити клопотання Служби.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До набуття вироком законної сили Навальний перебуватиме під вартою. Захист політика вже заявив про свій намір його оскаржити.

Із самого ранку поблизу суду відбувалися затримання, а всі підходи до нього були перекриті. Під час процесу в Московському міськсуді поліція затримала біля будівлі суду понад 300 осіб, які підтримували Навального.

Повідомляється, що напередодні цього засідання голова Симонівського районного суду Москви В'ячеслав Детішин подав у відставку. Він може залишити посаду з 1 березня 2021 року. Пан Детішин сам подав заяву про припинення своїх повноважень. Кваліфікаційна колегія суддів столиці розглядала її 28 січня, але рішення ще не опубліковано.

Також сьогодні відбулася заміна судді, який розглядає справу Олексія Навального. Засідання вела Наталія Репнікова. Раніше в картці було вказано Юлію Окунєву. Проте в списку суддів Окунєва не значиться, але її прізвище фігурує в списку «помічників суддів».

Нагадаємо, що Навального затримали в зоні прикордонного контролю аеропорту Шереметьєво 17 січня одразу після прибуття до Росії з Німеччини. Політик проходив лікування у ФРН із серпня 2020 року після інтоксикації отруйною речовиною нервово-паралітичної дії.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини