Facebook Pixel

Новостворені Сили безпілотних систем очолить Вадим Сухаревський

Новостворені Сили безпілотних систем ЗСУ очолить командир 59 окремої механізованої бригади Вадим Сухаревський.

Про це пише нардеп Олексій Гончаренко.

Що відомо про Вадима Сухаревського

З лютого по жовтень 2004 року у складі 6 окремої механізованої бригади Сухаревський брав участь у миротворчій місії в Іраку. Учасник битви за Ель-Кут. З 2011 року — командир аеромобільної роти 80 окремого аеромобільного полку. На україно-російській війні з березня 2014 року. У 2016‐му Сухаревський очолив 503 батальйон морських піхотинців. З 2021 по 2022 рік начальник штабу 35 бригади морської піхоти. Наприкінці березня 2022‐го його призначили командиром 59 бригади. Саме його бригада звільняла Херсон у листопаді 2022 року.

Які ще зміни у складі ЗСУ після звільнення Залужного

Новим начальником Генерального штабу Збройних сил України замість Сергія Шаптали за пропозицією головнокомандувача Олександра Сирського призначено генерал-майора Анатолія Баргилевича. Раніше Баргилевич очолював Сили територіальної оборони.

Також Кабінет Міністрів звільнив Олександра Павлюка з посади першого заступника міністра оборони у звʼязку з переходом на іншу роботу.

Також Залужного Зеленський вивів зі складу РНБО.

Нагадаємо, що 8 лютого Президент Володимир Зеленський відправив у відставку Валерія Залужного, головнокомандувача ЗСУ. Про відставку останнього ходили чутки останні декілька місяців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉