Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Siemens профінансує масове виробництво водневих автомобілів Riversimple

Енергетичний гігант Siemens (ФРН) уклав меморандум про взаєморозуміння з британським стартапом Riversimple за яким стартап отримає ресурси для створення декількох моделей автомобілів на водневих паливних елементах.

Виробництво першої моделі, двомісного купе Rasa, стартує в 2023 році. В 2026 році Riversimple перейде до водневого фургону. Довгострокова перспектива компанії — надати клієнтам в лізинг 180 тис. водневих автомобілів до 2032 року.

Siemens UK профінансує будівництво двох нових підприємств на території Великобританії, кожне з яких буде виробляти по 5 тис. автомобілів в рік. Riversimple вже володіє виробництвом потужністю 5 тис. авто в рік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
RASA CAR

RASA CAR

Це означає, що Riversimple отримає стартовий капітал, збільшить виробничі потужності в три рази і створить 220 нових робочих місць. Пізніше Siemens допоможе Riversimple сформувати надійні ланцюжка поставок водню і поступово наростити виробничі лінії.

RASA CAR

RASA CAR

Riversimple планує розробити ще один легковий автомобіль і невеликий мінівен. Обидві моделі будуть поставлятися з водневим двигуном і побудовані на тій же платформі, що і Rasa.

RASA CAR

RASA CAR

«Siemens розділяє нашу пристрасть до сталого розвитку, водню і економіці замкнутого циклу і володіє глибоким досвідом в області технологічного програмного забезпечення і моделювання заводів, а також фінансування технологічного сектора», — заявив керуючий директор Riversimple Хьюго Спауерс.

Riversimple заснована в 2007 році і розробила свій перший водневий автомобіль більше 10 років тому. Розробникам тоді не вдалося вийти на масової ринок. Перешкодою було обмежене виробництво з максимальним об'ємом 5 тис. авто Rasa в рік.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини