Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ще буде час: український бізнес звільнять від штрафів за прострочення звітності

Бізнесу відтермінують штрафи за прострочену звітність. Фото: Pixabay

Бізнесу відтермінують штрафи за прострочену звітність. Фото: Pixabay

В Україні відтермінують штрафи за прострочену звітність для бізнесу на час воєнного стану та впродовж трьох місяців після його припинення чи скасування.

Як повідомила в Telegram народна депутатка від «Слуги народу» Олена Шуляк, відповідний законопроєкт ухвалила за основу Верховна Рада.

За її словами, йдеться про законопроєкт № 7414, який тимчасово забороняє банкам, небанківським установам і колекторам стягувати з військових прострочені борги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами Шуляк, держава й далі підтримує підприємців в умовах війни, саме тому з’явилося рішення про скасування штрафів за невчасно подану фінансову звітність.

Quote«Відтепер оприлюднити фінансову звітність разом із відповідними звітами за весь період можна на своїй вебсторінці або своєму вебсайті протягом 3 місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неоприлюднення», — повідомила депутатка.

Юридичні особи не нестимуть відповідальність за порушення строків оприлюднення:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • річної консолідованої фінансової звітності;
  • аудиторських звітів;
  • звіту про управління;
  • консолідованого звіту про управління;
  • звіту про платежі на користь держави;
  • консолідованого звіту про платежі на користь держави.

Як повідомлялося, Приватбанк підключив для бізнесу нову можливість донейтити на ЗСУ. Банк запропонував своїм бізнес-клієнтам підключити автоматичне перерахування частини або повної суми відсотків під час оформлення строкового депозиту в «Приват24 для бізнесу» на користь української армії.

Коментарі

Всі новини