Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ukrainian Global University створений для допомоги українським студентам і викладачам

Нова освітня ініціатива Ukrainian Global University

Нова освітня ініціатива Ukrainian Global University

Ініціатива Ukrainian Global University (UGU) покликана допомогти українським студентам, стипендіатам і викладачам отримати доступ до навчальних закладів по всьому світу, де вони зможуть навчатися і проводити дослідження.

Мета проєкту UGU – подолати руйнівні наслідки російської агресії в Україні та залучити провідний світовий досвід до побудови нової України.

Президент SET University Ірина Вільницька пояснила, що UGU є неприбутковою ініціативою, яка надасть українським студентам, стипендіатам, науковцям і викладачам доступ до найкращих навчальних закладів у всьому світі, а також нових стипендій і програм постдокторантури. Головна умова – повернення після навчання в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ініціатором проєкту стала Київська школа економіки (KSE) за підтримки Офісу президента України. Засновником виступив консорціум українських освітніх закладів і організацій: KSE, SET University, Ukraine Global Scholars, Український католицький університет, Київський академічний університет, програми Emerging Leaders Program у Стенфордському університеті та Professional Government Association of Ukraine.

Повідомляється, що ініціативу підтримали Стенфорд, Гарвард і десятки інших провідних університетів і затвердили Міністерство освіти та науки й посольство України в США.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Для нас особливо важливим є те, що UGU започаткували українські вчені, які борються не лише за суверенітет своєї країни, а й за наші спільні європейські цінності. Ми надаватимемо підтримку й після закінчення війни, коли українці повернуться, щоб відновлювати свою країну», – сказала Крістін Но-Ледюк, президентка університету Париж 1 Пантеон-Сорбонна.

Зараз UGU створює мережу волонтерів. До неї можуть доєднатися випускники та представники навчальних закладів у всьому світі. Вони можуть стати послами UGU у своїх навчальних закладах або звернутися до адміністрації будь-яких установ по всьому світу, щоб ініціювати партнерство з UGU.

Якщо українські студенти чи вчені бажають стати учасниками UGU, вони можуть скористатися спрощеним процесом подання заявки на сайті UGU. Після цього вони можуть пройти повний або спрощений процес подання заявки до будь-якого навчального закладу, вказаного на платформі, щоб збільшити свої шанси на вступ.

Тести на знання мови можна безоплатно пройти в онлайн-програмі для вивчення мов DuoLingo й отримати сертифікати.

Коментарі

Всі новини