Шмигаль про долю карантину: план Б є

Фото: Facebook / Денис Шмигаль

Фото: Facebook / Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль написав в Facebook про плани уряду щодо карантину.

Карантин вихідного дня як і раніше вважається розумною альтернативою локдауну. Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність. Тому зменшилися довгострокові контакти, відповідно менше шансів, що здорові люди підхоплять вірус. Тому і наступні вихідні буде діяти карантин вихідного дня. Після цього планується оцінити його результат. Уряд бачить цей результат у припиненні зростання захворюваності за день.

План введення жорсткого карантину розробляється. «Але це план Б, якщо не спрацює карантин вихідного дня», — підкреслив прем'єр. Уряд почав публічне обговорення для того, щоб його дії були зрозумілими і передбачуваними для людей і бізнесу.

Telegram Logo

Шмигаль написав, що обговорюється, які протиепідемічні правила і обмеження будуть оптимальними, обмеження для яких місць скупчення людей краще застосувати. Проводяться консультації з епідеміологами і інфекціоністами. Аналізується ситуація в кожному регіоні.

Прем'єр підкреслив, що зараз немає ніякої дати введення локдауну.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Якщо буде загроза зупинки медичної системи України і більше 30 тис. хворих COVID-19 на добу, то уряд буде наполягати на тому, що треба вводити більш жорсткі карантинні заходи. Про це сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За 20 листопада в Україні зафіксовано 14 580 нових випадків коронавірусной хвороби COVID-19, фактично повторений антирекорд 19 листопада (14 575 випадків).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини