Facebook Pixel

Криптовалюта Shiba Inu злетіла після лістингу на біржі Kraken. Які перспективи зростання

Shiba Inu злетіла після лістингу на біржі Kraken. Фото: fxteam.ru

Shiba Inu злетіла після лістингу на біржі Kraken. Фото: fxteam.ru

Криптовалюта Shiba Inu (SHIB) почала зростати з понеділка, досягнувши піка $0,00005251 у вівторок вранці, піднявшись більш ніж на 35% за останні 12 годин на новинах про лістинг на криптовалютній біржі Kraken.

Чому зростає Shiba Inu

Зростання мем-коїна зумовлене загальним трендом підвищення криптовалют із неділі 28 листопада. Але головна причина — це заяви про лістинг Shiba Inu на криптобіржі Kraken.

За даними coingecko, Shiba Inu тепер перебуває на 11 рядку в рейтингу токенів із капіталізації, обігнавши іншу ефективну валюту — Avalanche.

Telegram Logo

Чому Kraken відкрила торги щодо Shiba Inu

Kraken — одна з найбільших у світі криптобірж, яка оголосила у своєму блозі та Twitter, що у вівторок 30 листопада вона зарахує Shiba Inu до реєстру.

Нагадаємо, що топ-менеджер Kraken Брайан Хоффман пообіцяв внести SHIB до списку, якщо один із постів у Twitter набере на користь цього рішення певну кількість голосів, що незабаром і відбулося.

Керівництво Kraken було не готове до такого повороту і від початку листопада відмовлялося відкрити торги SHIB. Але, зіткнувшись з обуренням користувачів, Kraken змушена була поступитися вимогам як власної спільноти, так і спільноти шанувальників Shiba Inu.

Додавши Shiba Inu до лістингу, Kraken виставила деякі умови щодо торгівлі цією криптовалютою:

  • Shiba Inu торгуватиметься щодо долара США та євро з мінімальною сумою 50 тис. SHIB;
  • інвестори не зможуть проводити маржинальну торгівлю цим токеном. Тобто торгівлю Shiba Inu за допомогою позикових коштів заборонено.

Перспективи розвитку Shiba Inu

Співтовариство SHIB 25 листопада, в День подяки в США, досягло символічного рубежу — понад 1 млн унікальних адрес гаманців, згідно з даними Etherscan.

Рух валюти на графіку вказує, що Shiba Inu нещодавно отримала сильну підтримку приблизно в $0,000036. Це буде її перша основна підтримка.

Нині криптовалюта подолала психологічний поріг у $0,00005. Це другий рівень підтримки. Після закріплення на цьому рівні наступна планка буде $0,00007.

Криптовалюта Shiba Inu з'явилася у 2020 році. Це «децентралізований мем-токен, який перетворився на динамічну екосистему», як кажуть у white paper токена.

Shiba Inu його творці називають «вбивцею Dogecoin». На сайті проєкту також сказано, що його основне завдання — перевершити в капіталізації улюблену криптовалюту Ілона Маска.

Коментарі

Всі новини

20-річчя клубу The Ukrainian Connoisseurs Club

style
новини компанії