Facebook Pixel

СБУ разом зі спецслужбами США викрили злочинців, які продавали в даркнеті послуги з відмивання грошей

Кіберфахівці Служби безпеки України (СБУ) та спецоргани США викрили українців, які продавали в даркнеті послуги з відмивання грошей. Зловмисники відмивали гроші для міжнародних хакерів і за час своєї діяльності легалізували десятки мільйонів доларів. Про це повідомляється на сайті відомства.

Клієнтами викритих злочинців були хакери, які займалися кіберкрадіжками та хотіли вивести крадене у готівку. Наприклад, злодії, які зламували банківські рахунки компаній у всьому світі. Для виведення грошей з тіні зловмисники організували масштабну схему. Вони ховалися під різними нікнеймами в мережі Darknet, мали багатьох підставних осіб, а також працювали через різні фінансові сервіси.

Ба більше, ці злочинці самостійно виготовляли та продавали флеш-накопичувачі з вірусами, які зламували цифрові гаманці жертв та викрадали з них криптовалюту.

Їх вдалося викрити у Миколаєві, в межах міжнародного співробітництва з органами США. Внаслідок обшуків у зловмисників правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності, шкідливі програмно-апаратні засоби, чорнові записи та готівку. Наразі здійснюється аналіз вилученої інформації для притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, зокрема й іноземних замовників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉