Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Європейські енергетичні групи уникають російську нафту

Російська нафта потрапила під санкції покупців. Фото: Tomas Williams/Unsplash

Російська нафта потрапила під санкції покупців. Фото: Tomas Williams/Unsplash

Ціна на нафту в середу, 2 березня, піднялася вище за $110 за барель. Це пов'язано з тим, що найбільші споживачі фактично піддали російську нафту санкціям в індивідуальному порядку. Про це пише Financial Times.

За оцінками консультаційної компанії Energy Aspect, зараз на 70% партій російської нафти важко знайти покупців, оскільки нафтопереробні заводи, банки та судновласники уникають товарного ринку цієї країни.

І хоча енергетичний сектор Росії поки що не потрапив під санкції США, Євросоюзу та Великої Британії, покупці нафти фактично запровадили їх в індивідуальному порядку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Повідомляється, що кілька судновласників не хочуть робити замовлення з Балтійського або Чорного морів через відсутність військової страховки.

Quote«Великі європейські компанії здебільшого не торкаються російської нафти. На ринку залишаються лише кілька європейських нафтопереробних заводів і трейдерів, але різке збільшення ставок фрахту та страхових премій із поправкою на війну значно ускладнюють транзакції», – йдеться в повідомленні Energy Aspects.

Нагадаємо, 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

Підписуйтесь на нас в Google News!

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Коментарі

Всі новини