Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маск пообіцяв створити людиноподібного робота. Що вже відомо про Tesla Bot та який він буде

Робот-гуманоїд Маска: який він буде та коли з'явиться. Фото: скриншот із відео

Робот-гуманоїд Маска: який він буде та коли з'явиться. Фото: скриншот із відео

Глава Tesla Ілон Маск анонсував створення «дружнього та корисного» людиноподібного робота, який виконуватиме рутинні або небезпечні для людей завдання. Водночас він буде достатньо слабкий та повільний, щоб прихильники теорії повстання машин могли спати спокійно, зазначив мільярдер під час заходу AI Day, присвяченого технологіям штучного інтелекту.

Маск доволі чітко описав, як виглядатиме робот-гуманоїд, який отримав кодове ім’я Optimus. Його зріст становитиме 172 см, вага — трохи більш як 55 кг. Tesla Bot рухатиметься зі швидкістю 8 км за годину. Робот зможе підіймати вантажі до 68 кг і переносити близько 20 кг. Замість обличчя в Tesla Bot буде екран, на якому відображатиметься інформація.

bot-1.jpg

Робот працюватиме на системі штучного інтелекту, яка мало чим відрізняється від технології автопілота компанії. Він буде оснащений восьмими камерами та нейромережею. За словами Маска, він зможе виконувати прості голосові команди та робити за людей нудні повторювані дії. Також його можна буде використовувати для виконання небезпечних для життя завдань.

bot-2.jpg

«Я гадаю, що в майбутньому фізична робота стане необов'язкова: ви зможете виконати ту чи іншу роботу, якщо захочете самі», — зазначив Маск.

Він пообіцяв, що прототип робота з’явиться у 2022 році.

bot-top.jpg

Контекст. Tesla — не єдиний автовиробник або навіть компанія, яка виробляє роботів-гуманоїдів. Робот компанії Honda під назвою Asimo існує вже кілька десятиліть, і він неймовірно просунутий. У Toyota і GM також є власні роботи.

Раніше цього місяця китайський технологічний гігант Xiaomi представив чотириногого робота CyberDog, який вміє аналізувати своє оточення в режимі реального часу, виконувати сальто назад, бігати зі швидкістю 3,2 м/с та уникати перешкод.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини