Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фінансування в обсязі 0,5% ВВП: РНБО підтримала Стратегію розвитку ОПК України

Модернізація бойових машин БМП-2

Модернізація бойових машин БМП-2

Рада національної безпеки та оборони (РНБО) 18 червня підтримала Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу, яку представив віцепрем'єр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

За його словами, документ визначає конкретні кроки, які необхідно здійснити в структурі управління, системі планування, розвитку експортного потенціалу, а також кадрового потенціалу ОПК до 2030 року.

Серед пріоритетних напрямків і завдань — проведення реорганізації підприємств-учасників «Укроборонпрому», підприємств Міноборони, Мінстратегпрому, Державного космічного агентства України.

Уруський повідомив, що Стратегія визначає основи державного регулювання та шляхи забезпечення державної підтримки оборонного сектору економіки. Серед заходів державного протекціонізму — надання податкових пільг і звільнення від сплати ввізного мита. Обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, щорічно має становити не менш як 0,5% ВВП.

Міністр вважає: якщо всі заходи, передбачені Стратегією, буде реалізовано, «у нашій державі нарешті з'явиться належне бізнес-середовище, яке забезпечить динамічний розвиток галузі і створення сучасних високотехнологічних зразків озброєння».

Контекст. Процедура банкрутства «АвтоКрАЗу» має завершитися до кінця 2021 року, що дасть змогу позбутися негативного впливу такого юридичного стану компанії на процес оборонних закупівель, повідомив Уруський.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини