Facebook Pixel

путін наказав шойгу припинити український контрнаступ до початку жовтня — ISW

путін наказав шойгу припинити український контрнаступ до початку жовтня — ISW

путін наказав шойгу припинити український контрнаступ до початку жовтня — ISW

Російський диктатор володимир путін наказав своєму міністру оборони шойгу до початку жовтня зупинити український контрнаступ. Про це йдеться у щоденному звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Quote«Інсайдерське джерело в Кремлі стверджувало, що путін нібито дав міністру оборони Росії сергію шойгу місячний термін до початку жовтня 2023 року, щоб покращити ситуацію на передовій, зупинити українські контрнаступи та повернути російським військам ініціативу для початку наступальної операції», — говориться у повідомленні

Твердження інсайдера може вказувати на те, що російське військове командування, можливо, віддає наказ про невпинні контратаки в надії змусити український контрнаступ досягти кульмінації, навіть високою ціною для російського військового потенціалу.

Вперше путін визнав початок українського контрнаступу 9 червня 2023 року, наголосивши на двох ключових і постійних наративах: що українські сили не досягнуть значних успіхів через добре підготовлену російську оборону та що українські сили зазнають великих втрат у особовому складі та військовій техніці.

Quote«путін і кремль розглядають російські оборонні операції як велику перемогу на полі бою, а постійні російські контратаки дозволяють кремлю стверджувати, що ці операції є індивідуальними перемогами на тлі загальної відсутності успіхів росії на полі бою в інших місцях. Ці зусилля, ймовірно, мають на меті підірвати підтримку та довіру до українських сил в Україні та на Заході», — вважають аналітики ISW.

Можливо, путін наказав російському військовому командуванню утримувати всі початкові оборонні позиції росії, щоб створити ілюзію, нібито український контрнаступ не приніс жодного тактичного чи оперативного ефекту, незважаючи на значну підтримку Заходу.

Quote«Проте ця інформаційна ініціатива може досягти успіху лише в довгостроковій перспективі, якщо російські війська і справді зможуть перешкодити українським силам прорватися та звільнити значні території», — зазначають експерти.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉